adwokatura

Kancelaria

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, jaki również przedsiębiorstw i przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz samorządowych.

Celem kancelarii jest zadowolenie klientów zbudowane w oparciu o wzajemne zaufanie, profesjonalizm oraz przejrzyste zasady. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy, wnikliwe przeanalizowanie sytuacji prawnej klienta, jego problemu oraz celu jaki zamierza osiągnąć. Taki model współpracy otwiera drogę do wspólnego sukcesu.

Działając zgodnie z zasadami etyki Kancelaria świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie, przy uwzględnieniu Państwa indywidualnych wymagań. Łączymy wiedzę prawniczą z doświadczeniem biznesowym. Kancelaria podejmuje się prowadzenia również spraw precedensowych i nietypowych, wymagających kreatywnego podejścia.

Adwokat
Kamil Trybuchowicz

Adwokat, doradca restrukturyzacyjny.

Doświadczenie zawodowe zdobywał już w trakcie studiów praktykując w kancelariach adwokackich, sądach oraz przedsiębiorstwach.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku ekonomia oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku prawo.

Ukończył również studia podyplomowe z zakresu szacowania nieruchomości na Politechnice Krakowskiej.

W trakcie aplikacji zdobywał doświadczenie zawodowe w krakowskich kancelariach adwokackich, gdzie zajmował się obsługa kluczowych klientów.Po ukończeniu aplikacji adwokackiej złożył z wynikiem pozytywnym egzamin adwokacki. Uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie został wpisany na listę adwokatów.

Wpisany na listę kuratorów Krajowego Rejestru Sądowego przy Sadzie Okręgowym w Krakowie.

Decyzją Ministra Sprawiedliwości uzyskał licencję doradcy restrukturyzacyjnego uprawniającą do wykonywania czynności syndyka w postępowaniu upadłościowym, zarządcy i nadzorcy w postępowaniach restrukturyzacyjnych oraz zarządcy w egzekucji przez zarząd przymusowy na podstawie Kodeksu postępowania cywilnego.